22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Червону книгу України Стаття 7. Право приватної власності на об'єкти Червоної книги України Стаття 7. Право приватної власності на об'єкти Чер...

Стаття 7. Право приватної власності на об'єкти Червоної книги України

Про Червону книгу України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Об'єкти Червоної книги України, надані відповідно до закону з дозволу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, у приватну власність, розведені (отримані) у штучних умовах від законно набутих у приватну власність об'єктів Червоної книги України, а також ввезені в Україну з-за кордону або набуті в Україні в осіб, які мають право приватної власності на ці об'єкти, є приватною власністю юридичних або фізичних осіб.

{Частина перша статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Законність набуття у приватну власність об'єктів Червоної книги України повинна бути підтверджена відповідними документами.

Предыдущая

7/22

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст