Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Червону книгу України Стаття 19. Умови спеціального використання об'єктів Червоної книги України Стаття 19. Умови спеціального використання об'єкті...

Стаття 19. Умови спеціального використання об'єктів Червоної книги України

Про Червону книгу України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України здійснюється у виняткових випадках лише у наукових і селекційних цілях, у тому числі для розмноження, розселення і розведення у штучно створених умовах, а також для відтворення популяцій за дозволом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, на підставі рішень Національної комісії з питань Червоної книги України, прийнятих відповідно до її повноважень.

{Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України з метою отримання прибутку забороняється.

{Статтю 15 доповнено частиною згідно із Законом № 805-VI від 25.12.2008 }

Порядок видачі та форма дозволів на спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

{Частина третя статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Предыдущая

20/22

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст