Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Червону книгу України Стаття 15. Організація ведення Червоної книги України Стаття 15. Організація ведення Червоної книги Укра...

Стаття 15. Організація ведення Червоної книги України

Про Червону книгу України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Ведення Червоної книги України здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища.

{Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Методичне забезпечення ведення Червоної книги України здійснюється на основі використання відомостей, які містяться в кадастрах тваринного і рослинного світу, природно-заповідного фонду, літописах природи заповідників та національних природних парків, а також в інших науково-технічних інформаційних матеріалах.

Наукове забезпечення ведення Червоної книги України, підготовку пропозицій про занесення до Червоної книги України та про виключення з неї рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, організацію наукових досліджень, розроблення заходів щодо збереження і охорони таких видів та контроль за їх виконанням, координацію відповідної діяльності органів державної влади та громадських організацій здійснює Національна комісія з питань Червоної книги України, яка створюється Національною академією наук України.

{Частина третя статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

До складу Національної комісії з питань Червоної книги України включаються провідні вчені Національної академії наук України, інших наукових установ, фахівці центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, інших органів виконавчої влади відповідно до їх повноважень і громадських організацій, статутами яких передбачена діяльність в охороні видів тваринного та/або рослинного світу.

{Частина четверта статті 15 в редакції Закону № 805-VI від 25.12.2008 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Персональний склад Національної комісії з питань Червоної книги України та Положення про неї затверджуються Національною академією наук України.

{Частина п'ята статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Матеріально-технічне забезпечення діяльності Національної комісії з питань Червоної книги України здійснюється Національною академією наук України.

{Частина шоста статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Предыдущая

16/22

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст