Главная Сервисы для юристов ... Законы Про аудиторську діяльність Стаття 22. Інші види відповідальності аудиторів та аудиторських фірм Стаття 22. Інші види відповідальності аудиторів та...

Стаття 22. Інші види відповідальності аудиторів та аудиторських фірм

Про аудиторську діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 381

  Просмотров

 • 381

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  За неналежне виконання професійних обов'язків до аудитора (аудиторської фірми) можуть бути застосовані Аудиторською палатою України стягнення у вигляді попередження, зупинення чинності сертифіката на строк до одного року або анулювання сертифіката, виключення з Реєстру.

  Порядок застосування до аудиторів (аудиторських фірм) стягнень визначається Аудиторською палатою України.

  Рішення Аудиторської палати України щодо застосування до аудиторів (аудиторських фірм) стягнень можуть бути оскаржені до суду.

  До аудиторів можуть бути застосовані інші види відповідальності відповідно до закону.

  Аудитор та аудиторська фірма не несуть дисциплінарної, адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності за подання центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, інформації про фінансову операцію, навіть якщо такими діями завдано шкоди юридичним або фізичним особам, та за інші дії, якщо вони діяли в межах виконання Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" ( 1702-18 ).

  { Статтю 22 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 1702-VII ( 1702-18 ) від 14.10.2014 }

  Аудитор та аудиторська фірма не несуть дисциплінарної, адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності за подання Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку інформації про емітента, навіть якщо такими діями завдано шкоди юридичним або фізичним особам, і таке подання не вважається порушенням договору про надання аудиторських послуг або законодавства про аудиторську діяльність.

  { Статтю 22 доповнено частиною шостою згідно із Законом N 2210-VIII ( 2210-19 ) від 16.11.2017 }

  Предыдущая

  22/22

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст