Главная Сервисы для юристов ... Законы Про аудиторську діяльність Стаття 14. Діяльність Аудиторської палати України

Стаття 14. Діяльність Аудиторської палати України

Про аудиторську діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 334

  Просмотров

 • 334

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Рішення Аудиторської палати України приймаються на її засіданнях простою більшістю голосів за наявності більш як половини її членів за винятком випадків, передбачених цим Законом та Статутом.

  Аудиторська палата України здійснює регуляторну діяльність з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" ( 1160-15 ). { Статтю 14 доповнено частиною згідно із Законом N 2388-VI ( 2388-17 ) від 01.07.2010 }

  Аудиторська палата України може створювати на території України регіональні відділення, повноваження яких визначаються Аудиторською палатою України.

  Термін повноважень члена Аудиторської палати України становить п'ять років. Одна і та ж особа не може бути делегована до Аудиторської палати України більше двох термінів підряд.

  Призначення нових членів Аудиторської палати України замість вибулих здійснюється у встановленому цим Законом порядку.

  Члени Аудиторської палати України, за винятком Голови Аудиторської палати України, виконують свої обов'язки на громадських засадах.

  Джерелами фінансування діяльності Аудиторської палати України можуть бути:

  плата за проведення сертифікації фізичних осіб на право зайняття аудиторською діяльністю;

  плата за включення до Реєстру;

  добровільні внески, що надходять від професійних організацій аудиторів України;

  інші джерела, не заборонені законодавством.

  Для виконання своїх функцій Аудиторська палата України може створювати комісії із числа її членів. До роботи в комісіях можуть залучатись експерти, які не є членами Аудиторської палати України.

  Ведення поточних справ в Аудиторській палаті України здійснює Секретаріат, який очолює завідуючий. Завідуючий Секретаріатом несе персональну відповідальність за ефективне використання майна та коштів Аудиторської палати України і створення належних умов для виконання функціональних обов'язків її членами.

  Предыдущая

  14/22

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст