Главная Сервисы для юристов ... Законы Про аудиторську діяльність Стаття 17. Підстави для проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг Стаття 17. Підстави для проведення аудиту та надан...

Стаття 17. Підстави для проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг

Про аудиторську діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1200

  Просмотров

 • 1200

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Аудит проводиться на підставі договору між аудитором (аудиторською фірмою) та замовником.

  Інші аудиторські послуги можуть надаватися на підставі договору, письмового або усного звернення замовника до аудитора (аудиторської фірми).

  Замовник має право вільного вибору аудитора (аудиторської фірми) з дотриманням вимог цього Закону.

  У договорі на проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг передбачаються предмет і термін перевірки, обсяг аудиторських послуг, розмір і умови оплати, відповідальність сторін.

  Стандартами аудиту можуть бути передбачені й інші істотні умови договору на проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг.

  Недійсними є будь-які положення договору, спрямовані на повне звільнення аудитора (аудиторської фірми) від встановленої законом майнової відповідальності за недостовірність аудиторського висновку чи іншого документа, в якому відображені результати аудиторської перевірки.

  Документи, передані замовником аудитору (аудиторській фірмі) для проведення аудиту, не підлягають розголошенню чи вилученню без згоди замовника.

  Предыдущая

  17/22

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст