Главная Сервисы для юристов ... Законы Про аквакультуру Стаття 23. Відповідальність за порушення законодавства у сфері аквакультури та відшкодування збитків Стаття 23. Відповідальність за порушення законодав...

Стаття 23. Відповідальність за порушення законодавства у сфері аквакультури та відшкодування збитків

Про аквакультуру (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 205

  Просмотров

 • 205

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Порушення вимог цього Закону тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну і кримінальну відповідальність відповідно до закону.

  2. Застосування заходів дисциплінарної, цивільно-правової, адміністративної або кримінальної відповідальності не звільняє осіб, винних у порушенні вимог цього Закону, від відшкодування збитків.

  3. Підприємства, установи, організації і громадяни України, а також іноземні юридичні і фізичні особи та особи без громадянства зобов’язані відшкодувати збитки, завдані ними внаслідок порушень законодавства у сфері аквакультури, у розмірах і порядку, встановлених законодавством.

  4. Спори у сфері аквакультури вирішуються у встановленому законом порядку.

  Предыдущая

  25/26

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст