Главная Сервисы для юристов ... Законы Про аквакультуру Стаття 14-2. Особливості умов надання гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми у користування на умовах оренди Стаття 14-2. Особливості умов надання гідротехнічн...

Стаття 14-2. Особливості умов надання гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми у користування на умовах оренди

Про аквакультуру (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 180

  Просмотров

 • 180

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Фізичні та юридичні особи, які орендують рибогосподарські технологічні водойми відповідно до договору оренди землі в комплексі з розташованими на ній водними об’єктами (далі - фізичні та юридичні особи), зобов’язані протягом шести місяців з дня укладення договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом укласти договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми на неконкурентних засадах, без проведення аукціону.

  2. Гідротехнічні споруди рибогосподарської технологічної водойми передаються фізичним та юридичним особам за договором користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми державним підприємством, що належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, на балансі якого знаходяться такі гідротехнічні споруди (далі - балансоутримувач), за погодженням з уповноваженим органом управління.

  3. Для укладення договору користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми фізичні та юридичні особи подають балансоутримувачу заяву довільної форми, до якої додається копія договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом або копія договору оренди водного об’єкта з копією договору оренди землі.

  4. Балансоутримувач не пізніше 30 календарних днів з дня отримання заяви та документів, що додаються до неї, розраховує орендну плату за користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми та укладає договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми.

  5. Розмір орендної плати за користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми становить 12 відсотків залишкової вартості гідротехнічної споруди рибогосподарської технологічної водойми на рік.

  6. Орендна плата за користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми спрямовується таким чином:

  70 відсотків - до державного бюджету;

  30 відсотків - балансоутримувачу.

  7. Договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми укладається в паперовій формі.

  Істотними умовами договору користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми є:

  об’єкт оренди;

  строк дії договору;

  орендна плата із зазначенням її розміру індексації, форм платежу, строків, порядку внесення і перегляду та відповідальності за її несплату;

  умови використання об’єкта оренди;

  умови і строки передачі об’єкта оренди суб’єкту аквакультури;

  умови збереження стану об’єкта оренди;

  умови повернення суб’єктом аквакультури об’єкта оренди;

  встановлені обмеження (обтяження) щодо використання об’єкта оренди;

  визначення сторони, яка несе ризик випадкового пошкодження або знищення об’єкта оренди чи його частини;

  відповідальність сторін.

  Укладений договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми підлягає оприлюдненню в електронній торговій системі, визначеній Законом України "Про оренду державного та комунального майна", відповідно до порядку надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми.

  8. Строк дії договору користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми не може перевищувати строк дії договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом або договору оренди водного об’єкта і договору оренди землі.

  {Закон доповнено статтею 14 - 2 згідно із Законом № 2989-IX від 21.03.2023 }

  Предыдущая

  16/26

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст