30.04.2015    Просмотров:  368
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Президент України Петро Порошенко призначив три члени Вищої ради юстиції

Президент України Петро Порошенко призначив три члени Вищої ради юстиції - prezident_ukraini_petro_poroshenko_priznachiv_tri_chleni_vishchoi_radi_yustitsii_5542500ec3683.jpg

Президент 30 квітня підписав Указ про призначення членами Вищої ради юстиції Ігора Бенедисюка, Миколу Гусака та Тетяну Малашенкову. У присутності Глави держави нові члени Вищої Ради юстиції склали присягу.

Президент на зустрічі з новопризначеними наголосив: «Нашими спільними зусиллями ми зможемо забезпечити реалізацію права громадян на справедливий суд».

Глава держави висловив побажання: «Внаслідок наших спільних дій має значно зрости довіра суспільства до судової гілки влади, щоб ми дали можливість працювати чесним суддям». «Для мене, коли ми говоримо про європейські цінності, про необхідний інвестиційний клімат, про захист прав людини, першу важливість має незалежний суд і незалежність суддівської гілки влади», – наголосив Петро Порошенко.

Президент подякував комісії на чолі з провідним правознавцем Володимиром Василенком за те, що вперше було проведено прозорий конкурс з обрання кандидатур на такі посади, як підкреслив Петро Порошенко, «без телефонного права». Глава держави підкреслив, що з 14-ти осіб, яких було допущено до участі у конкурсі, комісія зробила достойний вибір. «Починається реалізація нового Закону про справедливий суд», – відзначив Президент.

Президент висловив надію, що Верховна Рада також не зволікатиме з призначенням своїх кандидатур до ВРЮ, і вже після травневих свят рада зможе розпочати свою роботу.

Церемонію складання присяги провів Заступник Глави Адміністрації Президента та координатор Ради з питань судової реформи Олексій Філатов.

Коментуючи призначення, Олексій Філатов відзначив: «У відповідності до нових процедур, запроваджених Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», незалежна конкурсна комісія провела відбір та рекомендувала Президенту кандидатури для призначення членами Вищої ради юстиції. Протягом 30 днів проведення конкурсної процедури будь-яка особа мала змогу заздалегідь ознайомитися з усіма учасниками конкурсу та надати свої зауваження та пропозиції щодо кандидатур. Процедура призначення членів ВРЮ ніколи раніше не була такою прозорою для громадськості. Президент призначив тих членів Вищої ради юстиції, кандидатури яких йому були рекомендовані комісією».

Ігор Бенедисюк є суддею Вищого господарського суду України, Микола Гусак – суддею Верховного суду України, Тетяна Малашенкова – адвокат.

Джерело: Офіційний сайт Президента України

Згадайте новину: Вища рада юстиції все ж таки запрацює! 

Як все ж таки провести у цивілізований спосіб з‘їзд адвокатів України? 

ІІІ З'їзд адвокатів України відбувся 20-21 листопада 2014 рокку у місті Мукачеве на Закарпатті

Ухвала ВАСУ остаточно позбавили членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця.

Результати роботи ХІІ позачергового з’їзду суддів України.

ХІІ позачерговий з’їзд суддів України: чи відбудуться зміни у керівному складі суддівського корпусу?

Спостерігайте подію: Пристрасті по формуванню нового складу Вищої Ради юстиції.

Чим закінчиться ІІІ З’їзд адвокатів України?

Аналізуйте судовий акт: Визнання судом відсутності повноважень у членів Вищої ради юстиції Гречківського П. М., Рєзнікова О.Ю., Балаца С. В. (суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Аблов Є. В.) 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: