17.01.2015    Просмотров:  429
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Портнова нарешті оголосили у розшук.

Портнова нарешті оголосили у розшук.  - portnova_nareshti_ogolosili_u_rozshuk_54bad501159a4.jpg

Андрія Володимировича Портнова нарешті оголосили у розшук.  Інформація міститься  на офіційному сайті МВС України, при чьому повідомляється, що Портнов це особа,  яка переховується від органів прокуратури. Датою зникнення зазначено 15 січня 2015 року. За деякими даними Портнов майже рік живе у Росії і як то кажуть «не испытает никакой нужды». А українським правоохоронним органам приблизно стільки ж часу знадобилось, щоб хоча б оголосити Портнова у розшук.

Цікаво, що офіційно всі заяви з приводу причетності Портнова до злочинів  вчинених на Майдані і під час Революції Гідності або побудови системи корупції у судовій владі поки що не лунають. Сьогодні головне управління з організованої злочинністю підозрює Портнова у незаконному очолювані кафедри Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка та  злочинному заволодінні коштів цього університету, тобто скоєнні злочину, передбаченому ст. 191 КК України -  присвоєння, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, учинені повторно або за попередньою змовою групою осіб.  Слабеньке звинувачення, яке  при  правильному захисту навіть при доведеності не передбачає позбавлення волі. А головне за стилем дуже нагадує звинувачення Юрія Луценко, якого засудили та ув’язнили за начебто нарахування незаконної пенсії і виділення житла водію та нецільове використання коштів під час святкування Дня міліції.

Треба додати, що через адвокатів (Станіслав Нікітін) Андрій Портнов виграв у Генеральної прокуратури України вже сім судових справ у першій інстанції про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування неправдивої інформації. Коли або якщо рішення суду наберуть чинності ГПУ доведеться багато чого спростувати із заявленого проти Портнова. Сьогодні же можна сказати, що наявність таких рішень Печерського суду м. Києва говорить про те, що ГПУ займається Портновим щонайменше «спустя рукава».   

Андрій Портнов  - це знакова у юридичному світі особа, яка є втіленням та уособленням катастрофічного становища у правій систему України. За участю Портнова були внесені зміни до процесуального законодавства, внаслідок яких Верховний Суд України, який зберігав відносну незалежність від Президента Януковича, втратив істотні повноваження, а суди касаційної інстанції  отримали право відмовляти у відкритті касаційного провадження, якщо на думку судді-доповідача касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи. (наприклад, п. 5, ч.5ст. 214 КАСУ). Остання посада, на якій працював Портнов – це заступник Адміністрації Президента України (В. Ф. Януковича), де він займався «правовими» питаннями – керівник Головного управління з питань судоустрою.  По своїй суті Портнов перебіжчик, оскільки до Януковича  у 2005-2010 роках очолював юридичний супровід Блоку Юлії Тимошенко, проте після її поразки на президентських виборах у 2010 році, так звана «група Портнова» розпалася ( Олейник, Пилипенко, Писаренко), а сам Портнов начебто вийшов із політики.  

Згадайте новину: А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим?

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику.

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: