Mister Register

Тиць-тиць — і готово!
Официальный вебсайт
Facebook
Telegram/другой мессенджер
Дата основания
2019-07-01
Количество сотрудников
4
Продукт

Mister Register — це автоматизований онлайн-сервіс пошуку, моніторингу та реєстрації торгівельних марок. Він подає заявки на ТМ, перевіряє існування схожіх знаків, контролює строки дії патентів чи свідоцтв, та навіть попередить, якщо хтось хоче перехопити вашу ТМ.

Як це працює?

Як досвідчений патентний повірений, що втілився у нейромережу. Нічого не забуває, не плутає, не докучає розмовами та позбавлений від «людського фактора». Лише зручний інтерфейс у звичному месенджері (наразі Telegram) та повний функціонал для роботи з ТМ.

Які саме функції?

  • подання заявок в Укрпатент за ЕЦП;
  • пошук схожіх знаків (трансліт, співзвучні, з переплутаними буквами і т.п.) поданих або зареєстрованих, за національною або мадридською процедурами;
  • моніторинг схожіх знаків;
  • моніторинг знаків певного власника;
  • моніторинг і нагадування про закінчення термінів дії патентів і свідоцтв.

Для кого

Для власників малого та середнього бізнесу, науковців і винахідників, які зможуть самостійно зареєструвати свою торгівельну марку, при цьому не заплативши ані копійки вартості послуг спеціаліста.

Сервіс є корисним і для професійних користувачів - патентних повірених, юристів, адвокатів, маркетологів, дизайнерів. Mister-Register дозволяє автоматизувати їх роботу, прискорює та спрощує усі процеси.

Скільки коштує?

Базові функції безкоштовні для обмежної кількості використань в місяць або для обмеженого числа об'єктів. Якщо потрібно більше, можливо сплатити за потрібну функцію окремо або придбати один із безлімітних тарифних пакетів. Детальніше за посиланням

Основатель
0_12836000_1588929453_5eb523ad1f5c7.jpg
Сердюк Олексій Володимирович
Людина
628
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст