Mister Register

Тиць-тиць — і готово!
Офіційний вебсайт
Facebook
Telegram / інший месенджер
Дата заснування
2019-07-01
Кількість працівників
4
Продукт

Mister Register — це автоматизований онлайн-сервіс пошуку, моніторингу та реєстрації торгівельних марок. Він подає заявки на ТМ, перевіряє існування схожіх знаків, контролює строки дії патентів чи свідоцтв, та навіть попередить, якщо хтось хоче перехопити вашу ТМ.

Як це працює?

Як досвідчений патентний повірений, що втілився у нейромережу. Нічого не забуває, не плутає, не докучає розмовами та позбавлений від «людського фактора». Лише зручний інтерфейс у звичному месенджері (наразі Telegram) та повний функціонал для роботи з ТМ.

Які саме функції?

  • подання заявок в Укрпатент за ЕЦП;
  • пошук схожіх знаків (трансліт, співзвучні, з переплутаними буквами і т.п.) поданих або зареєстрованих, за національною або мадридською процедурами;
  • моніторинг схожіх знаків;
  • моніторинг знаків певного власника;
  • моніторинг і нагадування про закінчення термінів дії патентів і свідоцтв.

Для кого

Для власників малого та середнього бізнесу, науковців і винахідників, які зможуть самостійно зареєструвати свою торгівельну марку, при цьому не заплативши ані копійки вартості послуг спеціаліста.

Сервіс є корисним і для професійних користувачів - патентних повірених, юристів, адвокатів, маркетологів, дизайнерів. Mister-Register дозволяє автоматизувати їх роботу, прискорює та спрощує усі процеси.

Скільки коштує?

Базові функції безкоштовні для обмежної кількості використань в місяць або для обмеженого числа об'єктів. Якщо потрібно більше, можливо сплатити за потрібну функцію окремо або придбати один із безлімітних тарифних пакетів. Детальніше за посиланням

Основатель
0_12836000_1588929453_5eb523ad1f5c7.jpg
Сердюк Олексій Володимирович
Людина
1124
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст