InStaDoc

Поважайте свій час!
Официальный вебсайт
Facebook
Telegram/другой мессенджер
Дата основания
2017-03-03
Количество сотрудников
2
Продукт

ІнстаДок - це новітня система електронного документообігу, яка:

1. Знижує вартість доставки документів в 70 разів (з 50 грн до 0.8 грн), що дозволяє економити на місяць від 100 до 10 000 грн.

2. Прискорює отримання документів до 1 секунди (реально 1 секунда замість 3-15 робочих днів)

Чи траплялося Вам очікувати передоплату від клієнта до тих пір, поки кур'єр не доставить йому оригінали документів від Вас? Клієнт не зможе затримати передоплату Вам через відсутність оригіналу договору з Вашою компанією.

3. Ви збережете всі Ваші документи, навіть якщо від Вас піде юрист, бухгалтер або весь Ваш персонал.

Вам ніколи не потрібно буде відновлювати документи, що коштує від $ 500 за кожен втрачений місяць, а працівнам буде комфортніше і швидше підтримувати документи в порядку

4. Ваші співробітники будуть займатися важливими і пріоритетними завданнями, а не витрачати до 30% часу просто на сканування документів.

Задумайтесь, зараз Ви платите до 30% зарплати працівникам за таку роботу та й їм буває нудно від цього

5. Ви отримаєте доступ до бази шаблонів договорів.

При тому, що створення одного типового договору варто на ринку від $ 100 до $ 200 дол, а в середньому малий бізнес потребує 2 типових договори на місяць, то Ви зможете зекономити від $ 2400 до $ 4800 тільки отримавши доступ до шаблонів.

ІнстаДок - унікальна українська розробка, система увійшла до короткого списку фіналістів конкурсу Гаазького іституту інновацій в праві, а також стала фіналістом конкурсу "Стартап 2019 року".

Основатель
0_30494400_1590434324_5ecc1a144a76b.png
Яновська Інна Павлівна
Обожнюю юриспруденцію - це наука і мистецтво робити цей світ кращим. Захистила дисертацію на тему \\\\\\\\\\\\\\\"Інтеграційне регулювання ринку цінних паперів в ЄС\", а також пройшла наукове стажування в Польщі, провівши наукове дослідження на ту саму тематику. Автор наукових і практичних статей, зокрема щодо правової природи форвардів та своп-контрактів. Практикуючий юрист
1165
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст