20.04.2016 | Автор: Borus Osadchuy    Просмотров:  336
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Хоча керівником є Марк Роллінс фактично все в Укрнафті залишилось як треба Коломойському

Хоча керівником є Марк Роллінс фактично все в Укрнафті залишилось як треба Коломойському - 0_05411300_1461111201_5716c9a10d3a6.jpg

В'ячеслав Карташов був призначений на посаду виконавчого віце-президента з правових питань, директора департаменту юридичного забезпечення "Укрнафти" 8 лютого 2016 року.

"Пан Карташов був призначений на посаду Виконавчого віце-президента з правових питань, директора департаменту юридичного забезпечення 8 лютого 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що директор компанії "Укрнафта" Марк Роллінс залишив Володимира Пустоварова і В'ячеслава Карташова - менеджерів, призначених Коломойським, через "їх професійні якості".

Згадайте новину: Укрнафта потрохи по 1, 7 млрд. грн. перераховує дивіденди до Держбюджету

Нагадаємо, що звільнені Наглядовою радою члени правління ПАТ "Укрнафта", чию діяльність пов'язують з групою "Приват", отримали нові посади в компанії.

При цьому в прес-службі "Укрнафти" повідомили, що Наглядова Рада Товариства не звільняла цих посадових осіб, а тільки припинила їх повноваження як членів правління.

Також, призначені 26 листопада 2015р. виконавчий віце-президент з персоналу Микола Грейнерт і виконавчий віце-президент з питань видобутку та переробки Крістофер Кокс покинули "Укрнафту".

Джерело: Економічна правда

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения