28.02.2015    Просмотров:  298
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Хмари згущаються над суддею Печерського районного суду Оксаною Царевич.

Хмари згущаються над суддею Печерського районного суду Оксаною Царевич. - hmari_zgushchayutsya_nad_suddeyu_pecherskogo_rayonnogo_sudu_oksanoyu_tsarevich_54f0a8c4ccef4.jpg

Суддя Печерського районного суду Оксана Царевич останнім часом стала достатньо відомою серед суддів цього суду та в цілому в контексті розмов про люстрацію суддівського корпусу. Ще у 2010  році Царевич розглядала справи заступника міністра юстиції України Євгенія Корнійчука, виконуючого обов‘язки міністра оборони України Валерія Іващенко  в уряді Юлії Тимошеноко, ухвалила вирок заступника голови правління НАК «Нафтогаз» Ігорю Діденко.

Під час Революції Гідності Царевич притягала до відповідальності автивістів Автомайдану за начебто порушення правил дорожнього руху та іншого законодавства чим визвала на себе багато нарікань з боку останніх.  Окрім цього Царевич розглядала колегіально разом із суддями Сергієм Вовком та Анною Медушевською справу Юрия Луценко, яка закінчилась його ув‘язненням,  а також разом із Віктором Кицюком була слідчою суддею у справі вбивства народного депутата Євгена Щербаня де підсудною була Юлія Володимирівна Тимошенко.  Під час судових засідань в останній справі Царевич штрафувала за неповагу до суду представника Тимошенко Сергія Власенко

Останнє рішення судді Царевич було відпустити регіонала – сепаратиста Олександра  Єфремова під заставу в сумі біля 60  тис. грн., коли прокурор у справі просив суд призначити тримання під вартою. Нагадаємо, це друга підозра Генпрокуратури України  у скоєнні Єфремовим злочину передбачено ст. 161 КК України – умисні дії спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді масової загибелі людей.  Перша справа – це підозра Єфремова у зловживанні службовим становищем за обтяжуючих обставин та службове підроблення і тоді призначена суддею Печерського районного суду м. Києва Олесею Батрин  застава в сумі 3, 6 млн. гривень  була внесена Борисом Колесніковим.

В останні дні зв’язувалось, що судді Царевич повідомили про підозру у скоєнні злочину за ст. 375 КК – України -  постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови,  і вона ходить на допити до прокуратури м. Києва.

Після останнього допиту суддя Царевич звернулась із відкритим листом до посла Сполучених Штатів в України, де заявила про тиск на себе, зокрема про тиск при обранні запобіжного заходу  - грошової застави у відношенні Єфремова.  

Царевич коментарів звичайно не дає, при цьому продовжує здійснювати правосуддя і простить про зустріч із послом США. 

Треба додати, що генпрокурором України внесено у Верховну Раду України подання про надання згоди на затримання судді Оксани Царевич та утримання її під вартою, а також подання у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України про відсторонення від посади. Чекає на рішення за цими поданнями.  

Для довідки: Оксана Царевич народилась в Івано-франківський області в  1982 році. Працювала помічником голови Печерського районного суду м. Києва Інни Отрош і вже 19 листопада 2010 року була призначена Указом Президента України на посаду судді того ж Печерського районного суду м. Києва.  Тобто у 28 років призначена суддею в один із найбільш відомих судів держави.

ЦИТАТА МЕСЯЦА: Министр МВД Украины Арсен Аваков: «Задолбало «печерское правосудие».

Згадайте новину: Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова

А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим!?

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

Дивиться відео: Промова Юрія Луценко в суді апеляційної інстанції

Читайте інтерв'ю: Суддя Ганна Крижанівська: Стосовно мого переобрання. Було дуже приємно, що колеги просили мене висунути свою кандидатуру на посаду заступника незважаючи на те, що цю посаду я займала до квітня 2014 року й перебувала на ній лише півроку.

сточник материала, интернет ресурс "Протокол":http://protokol.com.ua/ua/stosovno_mogo_pereobrannya_bulo_duge_priemno_shcho_kolegi_prosili_mene_visunuti_svoyu_kandidaturu_na_posadu_zastupnika_nezvagayuchi_na_te_shcho_tsyu_posadu_ya_zaymala_do_kvitnya_2014_roku_y_perebuvala_na_niy_lishe_pivroku/

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: