24.02.2019 | Автор: Никифоров Дмитро
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ЧИМ ПОТІШИЛА ЮРИДИЧНА СПІЛЬНОТА У 2018 РОЦІ ?

Часом читаєш судове рішення і прозріваєш: то «єврейські конвенції», то розрахунки в «міньйонах». Про деякі курйози юридичного світу ми постимо на своїх сторінках у ФБ. У минулому 2017 році ми вирішили написати окрему статтю про те, що нам трапилось під час роботи. А згодом вирішили започаткувати традицію – складати ТОП власних знахідок, які трапились команді Bargen’a. Минув рік – і ми готові знову трохи потішити читачів 

Норм посвяткували

Раніше 23 лютого святкували відчайдушно. Яскравий приклад трапився нам у справі про оспорювання батьківства. Через 2-денний запійний марафон чоловік схоже забув про народження дитини 

“Представники позивача вказували на неможливість мати дітей через нестандартну сексуальну орієнтацію. У день реєстрації дитини (25.02.2010) відповідач знаходився в свого друга та сусіда, з якими протягом декількох днів перебував у запої через святкування “Дня захисника Вітчизни”. Про народження дитини рідним та знайомим не повідомляв”

Прувhttp://reyestr.court.gov.ua/Review/33618084

 

Втратити речдоки за 60 секунд. 

Цікава історія: прокуратура “втратила” речові докази у сумі 25 000$, а начальник СБУ просить суд їх повернути для  ̶п̶р̶о̶в̶е̶д̶е̶н̶н̶я̶ ̶в̶і̶д̶п̶у̶с̶т̶к̶и̶  проведення ОРД  O tempora, o mores!

 

Прувhttp://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74628128

 

До уваги усіх ДНРжвиконавців!

Питання про оскарження дій ДНРжвиконавців вже давно потребувало роз’яснень.  

 

Питання життя і смерті для власників бізнесу

Отримали на корпоративну пошту кумедний спам. Захід для власників бізнесу про те, що робити після власної смерті  Не знаємо, чому там вчать, але цільова аудиторія вибрана точно професійно.

 

Мораторій на перевірки

Перша стаття у 2018 році, яка за рік отримала 10 000 переглядів і не в останню чергу через зображення для допису. Ось так ретельно проводять перевірки ті контролюючі органи, які не потрапили під дію мораторію. усіх без виключень підприємств та фізичних-осіб підприємців!

Посиланняhttps://bargen.com.ua/2018/01/04/moratorij-na-perevirky-2018

Заблокований інспектор Держпраці

Скасувати штраф Держпраці – простіше простого. Треба тільки не допустити інспектора Держпраці до перевірки. Для цього потрібна всього одна шафа та одні двері J  

Так вчинили працівники ФОП – інспектор не зміг потрапити до приміщення через те що доступ було заблоковано шафами. Проте інспектор не зміг довести, що шафи належать ФОПу і що саме працівники ФОПа поставили їх перед дверми. Тому суд скасував постанову Держпраці про накладення штрафу:)

Прувhttp://reyestr.court.gov.ua/Review/77273096

У 2019 році адвокатська монополія посилюється – тому футболка знову стає актуальною. Присвячується адвокатської монополії у першій інстанції.

 

Слідкуйте за нами у Facebook ! 

Автор статті: Никифоров Дмитро

902
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення