05.06.2016 | Автор: PravoConsult PravoConsult
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

«10 найбагатших юристів (адвокатів) світу»

Сьогодні поговоримо про найбагатших юристів та адвокатів у світі, на чому і як вони заробили свої статки.

Зрозуміло, що юриспруденція не найгірша професія, яка дозволяє справжньому професіоналу добре заробити та безбідно жити.

Але є дійсно майстри своєї справи, які юридичною практикою заробляють цілі багатомільйонні капітали. Ось десятка найбагатших представників цієї професії.

1. Джо Джемеіл, $1,5 млрд. Єдиний мільярдер серед практикуючих юристів, техасець ліванського походження заробив левову частку своїх статків у справі “Pennzoil vs Texaco” у найбільшому цивільному спорі в історії США за сумою призначеною судом компенсацією ($10 млрд).

Гонорар самого адвоката склав $335 млн. Джемеіл відомий своєю буйною вдачею, любов’ю до спиртного і ненормативною лексикою.

Згадайте новину: Названо найбагатшого жителя України у 2015 році

2. Уільям Лерак, $900 млн. Адвокат родом з Огайо зробив кар’єру на колективних позовах до великих корпорацій. Найбільш відомою його справою стала тяжба інвесторів з енергетичною компанією Enron, викритою в застосуванні незаконних схем по прихованню збитків.

Тоді Лерак зміг добитися компенсації у розмірі $7,12 млрд. В 2007 році проти нього була відкрита кримінальна справа за звинуваченням у перешкоді відправленню правосуддю і дачі заздалегідь неправдивих свідчень. Лерак був засуджений до двох років в’язниці і великого штрафу. Після цієї справи він втратив адвокатську ліцензію в Каліфорнії, де практикував.

3. Біл Ньюком, $850 млн. Випускник Стэнфорда, Ньюком був одним з перших співробітників компанії Microsoft Біла Гейтса і очолював її юридичний департамент впродовж 25 років.

Згадайте новину: Мільярд за півгодини: скільки Цукерберг заргобляє запівгодини

Особисто керував юристами під час найбільших процесів із захисту інтелектуальної власності, зокрема – проти корпорації Apple. Пішов у відставку в 2002 році, щоб стати партнером у фірмі Preston Gates & Ellis. Останніми роками працює управленцем у бейсбольній команді Giants з Сан-Франциско.

4. Джудіт Шейндлін, $130 млн. Коли закінчила юрфак Джудіт працювала 2 роки юрисконсультом косметичної компанії, потім прокурором в ювенальному суді. У 1982 році Шейндлін стала суддею і до 1996 року через неї пройшли більше 20 000 справ.

Потім, пішовши у відставку, стала ведучою власного шоу “Суддя Джуді”, де розбирає реальні цивільні справи. Учасники шоу заздалегідь за договором відмовляються від взаємних претензій, а стороні, що виграла, надається компенсація за рахунок бюджету шоу. У 2012 році Шейндлін визнано однією із найбагатших знаменитостей в США. Очевидно, що на сьогодні, стан її фінансових справ набагато кращий, ніж у 2012 році.

5. Рой Блек, $65 млн. Партнер фірми Black, Srebnick, Kornspan & Stumpf, що базується в Майамі. Блек прославився захистом Уільяма Кенеді Смита, родича колишнього президента США, якого звинувачували в згвалтуванні.

Вигравши справу, адвокат встановив романтичні стосунки з однією з присяжних засідательок, яка потім стала його дружиною. Також представляв в суді консервативного політолога Раша Лимбо, обвинуваченого у використанні незаконних ліків.

6. Алан Дершовиц, $25 млн. Наймолодший професор права в історії Гарварду. Дершовиц отримав цю посаду вже в 28 років. Як адвокат займався кримінальними справами.

Зумів добитися виправдання підсудних в 13 з 15 справ про вбивство, за які брався. Брав участь в “зоряних” справах, включаючи Про Джей Сімпсона і Майка Тайсона. Вважається також одним з провідних публічних інтелектуалів Америки. Головна сфера інтересів – арабо-ізраїльський конфлікт.

7. Томас Мезеро, $25 млн. Адвокат з Нью-Йорка прославився успішним захистом Майка Тайсона і Майкла Джексона в справах про сексуальні злочини.

У процесі проти Джексона Мезеро змінив якраз Марка Герагоса і в наслідок добився виправдання співака за всіма 14 пунктами звинувачення. Джексон і Мезеро зберегли теплі стосунки аж до смерті поп-короля.

Вспомните новость: А всё таки будущее у страны есть: Украинский стартап TripMyDream получил главный приз 500 тыс. $ в качестве инвестиции 

8. Роберт Шапіро, $25 млн. Клієнтами Шапіро, керівного партнера фірми Glaser Weil Fink Jacobs Howard Avchen & Shapiro, стають переважно зірки спорту.

9. Марк Герагос (Герагосян), $25 млн. Американський вірменин Герагос представляє в суді переважно зірок шоу-бизнеса. Його клієнтами в різний час були актриса Вайнона Райдер, брат колишнього президента США Роджер Клінтон, музиканти Кріс Браун і Майкл Джексон.

Останній в розпал процесу про спокушання неповнолітнього в 2004 році розірвав контракт з Герагосом, пославшись на високу зайнятість юриста. Той паралельно вів резонансну справу про вбивство.

10. Глорія Олред, $20 млн. Юрист “Allred, Maroko & Goldberg” відома жінка-юрист у справах із захисту прав жінок, робочої дискримінації, сексуальних домаганнях.

Її клієнтами були самі  Арнольд Шварценеггер, Джей Сімпсон, Майкл Джексон, Дода Файеда, Саша Барон Коен. Крім цього, Глорія любителька робити свої справи гласними для ЗМІ та її вважають майстром у веденні прес-конференції.

Автор статті: Юрій Усманов

Джерело:  Правова консультація

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення