Головна Блог ... Новини ВС проаналізував переданий на підпис Президентові України Закон України «Про акціонерні товариства» ВС проаналізував переданий на підпис Президентові ...

ВС проаналізував переданий на підпис Президентові України Закон України «Про акціонерні товариства»

Відключити рекламу
ВС проаналізував переданий на підпис Президентові України Закон України «Про акціонерні товариства» - 2b1727fa80b9b01dce5e2f87feac57ce.png

Пропонуємо до вашої уваги довідку за результатами аналізу Закону України «Про акціонерні товариства» № 2493, прийнятого Верховною Радою України й переданого на підпис Президентові України.

Довідка підготовлена управлінням забезпечення роботи секретаря та суддів судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Згадайте новину: ВРУ прийняла новий закон про Акціонерні товариства: що передбачає законопроект №2493

27 липня 2022 року Верховна Рада України ухвалила новий Закон № 2493 «Про акціонерні товариства». Цей законопроєкт перебував на розгляді парламенту з листопада 2019 року. До другого читання до нього внесли понад 900 поправок. 1 серпня 2022 року вказаний Закон передано на підпис Президентові України. Цей Закон, за винятком низки норм, набуває чинності з 1 січня 2023 року, змінюючи Закон України «Про акціонерні товариства» від 2008 року.

Згідно з пояснювальною запискою основна мета законопроєкту – підвищення рівня корпоративного управління в господарських товариствах з огляду на європейські практики та стандарти, що сприятиме захисту прав інвесторів і розширенню можливостей для залучення капіталу.

Окрім цього, відповідні зміни вносяться до ЦК України ГК України ГПК України КПК України, законів України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», «Про кооперацію», «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про депозитарну систему в Україні», «Про банки і банківську діяльність», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про кредитні спілки», «Про холдингові компанії в Україні» та інших законодавчих актів України.

Джерело: Верховний Суд

 • 1533

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1533

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст