Історія справи
Ухвала КЦС ВП від 25.02.2019 року у справі №707/335/18

УХВАЛА10 квітня 2019 рокум. Київсправа № 707/335/18провадження № 61-1789ск19Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Журавель В. І. розглянув касаційну скаргу Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області на рішення Черкаського районного суду Черкаської області від 22 серпня 2018 року та постанову апеляційного суду Черкаської області від 20 грудня 2018 року у справі за позовом заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури до Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та часткове скасування рішення Червонослобідської сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності на земельну ділянку та скасування державної реєстрації земельної ділянки,встановив:До Верховного Суду надійшла касаційна скарга Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області на рішення Черкаського районного суду Черкаської області від 22 серпня 2018 року та постанову апеляційного суду Черкаської області від 20 грудня 2018 року у вищевказаній справі.Ухвалою Верховного Суду від 30 січня 2019 року указану касаційну скаргу було залишено без руху та встановлено заявникові строк для сплати судового збору.
Копія вищезазначеної ухвали була направлена на адресу Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області, яка зазначена у матеріалах касаційної скарги.Копію ухвали суду касаційної інстанції від 30 січня 2019 року заявник отримав 12 лютого 2019 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.Згідно із положеннями частини
2 статті
393 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга оформлена з порушенням вимог, встановлених частини
2 статті
393 ЦПК України, застосовуються положення частини
2 статті
393 ЦПК України, про що суддею постановляється відповідна ухвала.Відповідно до частини
3 статті
185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені частини
3 статті
185 ЦПК України, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.Оскільки вимоги ухвали Верховного Суду від 30 січня 2019 року не виконані, касаційну скаргу слід визнати неподаною та повернути заявникові.
Керуючись статтями
185,
393 ЦПК України,ухвалив:Касаційну скаргу Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області на рішення Черкаського районного суду Черкаської області від 22 серпня 2018 року та постанову апеляційного суду Черкаської області від 20 грудня 2018 року у справі за позовом заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури до Червонослобідської сільської ради Черкаського району Черкаської області, ОСОБА_1 про визнання незаконним та часткове скасування рішення Червонослобідської сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності на земельну ділянку та скасування державної реєстрації земельної ділянки визнати неподаною та повернути заявнику.Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити особі, яка подала касаційну скаргу.Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. І. Журавель