Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 27.05.2019 року у справі №395/283/18 Ухвала КЦС ВП від 27.05.2019 року у справі №395/28...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 27.05.2019 року у справі №395/283/18



УХВАЛА

08 серпня 2019 року

м. Київ

справа № 395/283/18

провадження № 61-9446ск19

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Коротуна В. М. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Новомиргородського районного суду Кіровоградської області від 25 жовтня 2018 року та постанову Кропивницького апеляційного суду від 06 березня

2019 року в справі за позовом заступника прокурора Кіровоградської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області до ОСОБА_2, ОСОБА_1, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, третя особа - Йосипівська сільська рада Новомиргородського району Кіровоградської області, про стягнення шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної порубки дерев,

ВСТАНОВИВ:

У травні 2019 року до Верховного Суду надійшла касаційна скарга ОСОБА_1 на рішення Новомиргородського районного суду Кіровоградської області від 25 жовтня 2018 року та постанову Кропивницького апеляційного суду від 06 березня 2019 року.

Ухвалою Верховного Суду від 22 травня 2019 року поновлено строк на касаційне оскарження судових рішень, касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення недоліків, а саме: надання доказів сплати судового збору та уточнення прохальної частини касаційної скарги.

Ухвала Верховного Суду від 22 травня 2019 року отримана заявником 18 червня 2019 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

Відповідно до частини 2 статті 393 ЦПК України у разі якщо касаційна скарга оформлена з порушенням вимог, встановлених частини 2 статті 393 ЦПК України, застосовуються положення частини 2 статті 393 ЦПК України, про що суддею постановляється відповідна ухвала.

Оскільки заявник у встановлений судом строк, станом на 08 серпня 2019 року, не виконав вимоги ухвали Верховного Суду від 22 травня 2019 року, скарга вважається неподаною і повертається заявнику.

Повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Керуючись статтями 185, 393 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Новомиргородського районного суду Кіровоградської області від 25 жовтня 2018 року та постанову Кропивницького апеляційного суду від 06 березня

2019 року визнати неподаною та повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В. М. Коротун
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати