Історія справи
Ухвала КАС ВП від 01.04.2021 року у справі №260/265/20

УХВАЛА26 травня 2021 рокуКиївсправа №260/265/20адміністративне провадження №К/9901/9305/21Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Гімона М. М., розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про повернення судового збору за подання касаційної скарги на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 03 лютого 2021 року у справі №260/265/20 за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Закарпатській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,ВСТАНОВИВ:Верховний Суд ухвалою від 31 березня 2021 року відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 у цій справі.До Верховного Суду звернувся скаржник із клопотанням про повернення судового збору, до якого додано копію платіжного документа.
Частиною
2 статті
132 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.Відповідно до пункту
3 частини
1 статті
7 Закону України від 8 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.Згідно з копією квитанції № 0201010041 від 10 березня 2021 року, що надіслана заявником, вбачається, що фізична особа-підприємець ОСОБА_1 за подання касаційної скарги у справі № 260/265/20 сплатив судовий збір у сумі 1681 (одна тисяча шістсот вісімдесят одна) гривень 60 копійок.Згідно з Випискою про зарахування судового збору до спеціального фонду державного бюджету України від 11 березня 2021 року, вказані кошти зараховані на казначейський рахунок 10 березня 2021 року.Враховуючи вищенаведене, сплачена сума судового збору підлягає поверненню особі, яка його сплатила.
Керуючись статтею
132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею
7 Закону України "Про судовий збір",УХВАЛИВ:Клопотання фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 задовольнити.Повернути фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1) судовий збір у сумі 1681 (одна тисяча шістсот вісімдесят одна) гривень 60 копійок, що був сплачений згідно з наданою квитанцією № 0201010041 від 10 березня 2021 року.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.
Суддя М. М. Гімон