Історія справи
Ухвала КАС ВП від 07.05.2018 року у справі №683/1825/17

УХВАЛАпро відмову у відкритті касаційного провадження19 червня 2018 рокум. Київсправа №683/1825/17провадження №К/9901/52843/18Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача - Кравчука В.М., суддів: Коваленко Н.В., Стародуба О.П., розглянувши матеріали касаційної скарги Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, які надійшли до Суду11.06.2018, на постанову Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 16.11.2017 та постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду від 27.03.2018 у справі №683/1825/17 за позовом ОСОБА_2 до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області про визнання дій неправомірними щодо відмови у призначенні пільгової пенсії та зобов'язання призначити пенсію, -УСТАНОВИЛ:08.06.2018 заявник звернувся до Верховного Суду із вказаною касаційною скаргою.
Суд установив, що оскаржувана постанова Вінницького апеляційного адміністративного суду від 27.03.2018, прийнята за результатами перегляду постанови Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від16.11.2017. Предметом розгляду у даній справі є призначення та виплата пенсії на пільгових умовах.Частиною
3 ст.
3 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -
КАС України) передбачено, що провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.Згідно із п.
3 ч.
6 ст.
12 КАС України для цілей п.
3 ч.
6 ст.
12 КАС України справами незначної складності є справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.Пунктом
2 ч.
5 ст.
328 КАС України (в редакції, чинній на момент подання касаційної скарги) передбачено, що не підлягають касаційному оскарженню судові рішення у справах незначної складності. Обставин, передбачених у п. а) - г) п.
2 ч.
5 ст.
328 КАС України у скарзі не наведено.
Отже, відповідно до положень
КАС України рішення суду апеляційної інстанції у даній справі не підлягає касаційному перегляду.Згідно із п.
1 ч.
1 ст.
333 КАС України суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.За таких обставин у відкритті касаційного провадження за даною касаційною скаргою слід відмовити.Керуючись ст.ст.
328,
333 КАС України,УХВАЛИВ:
1. Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області на постанову Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 16.11.2017 та постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду від 27.03.2018 у справі №683/1825/17 за позовом ОСОБА_2 до Старокостянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області про визнання дій неправомірними щодо відмови у призначенні пільгової пенсії та зобов'язання призначити пенсію.2. Копію даної ухвали разом з касаційною скаргою та доданими до неї матеріалами направити особі, яка її подала.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, є остаточною та оскарженню не підлягає.Суддя-доповідач В.М. КравчукСуддя Н.В. Коваленко
Суддя О.П. Стародуб