Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 17.07.2018 року у справі №815/715/18 Ухвала КАС ВП від 17.07.2018 року у справі №815/71...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 17.07.2018 року у справі №815/715/18



УХВАЛА

21 січня 2019 року

Київ

справа №815/715/18

адміністративне провадження №К/9901/67332/18

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Данилевич Н.А., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_2 в адміністративній справі № 815/715/18 за позовом ОСОБА_2 до директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

07.12.2018 року касаційна скарга надійшла до Верховного Суду, як суду касаційної інстанції в адміністративних справах відповідно до статті 327 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалою Верховного Суду від 14 грудня 2018 року дана касаційна скарга залишена без руху з наданням скаржникові строку протягом десяти днів з дня вручення цієї ухвали для усунення недоліків касаційної скарги шляхом надання до суду касаційної інстанції належним чином оформленої касаційної скарги із зазначенням вірного найменування суду касаційної інстанції; власного реєстраційного номеру облікової картки платника податків за його наявності або номеру і серії паспорта, судових рішень, що оскаржуються.

Вказана ухвала суду була направлена скаржнику поштою та вручена адресату
31.12.2018 року, що підтверджується відповідним записом в рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення.

09.01.2019 року на адресу суду надійшла заява скаржника про відвід судді, в якій зокрема, зазначено про наявність підстав для звільнення скаржника від сплати судового збору за подання вказаної касаційної скарги, а стосовно не зазначення в касаційній скарзі судових рішень, що оскаржуються, ОСОБА_2 зауважила, що вони наявні в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Таким чином, станом на 21 січня 2019 року скаржником не усунуто недоліки касаційної скарги.

За приписами частини 2 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених частини 2 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України, застосовуються положення частини 2 статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Враховуючи викладене, касаційна скарга підлягає поверненню скаржнику.

Керуючись статтями 169, 332 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу ОСОБА_2 в адміністративній справі № 815/715/18 за позовом ОСОБА_2 до директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити певні дії - повернути скаржнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Н.А. Данилевич
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати