Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 24.01.2019 року у справі №826/3216/18 Ухвала КАС ВП від 24.01.2019 року у справі №826/32...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова КАС ВП від 14.11.2023 року у справі №826/3216/18
Постанова КАС ВП від 14.11.2023 року у справі №826/3216/18
Постанова КАС ВП від 14.11.2023 року у справі №826/3216/18
Ухвала КАС ВП від 24.01.2019 року у справі №826/3216/18



УХВАЛА

18 лютого 2019 року,

м. Київ

справа №826/3216/18, адміністративне провадження №К/9901/1549/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: cудді-доповідача - Стародуба О.П., суддів - Анцупової Т.О., Кравчука В.М., перевіривши касаційну скаргу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від
12.12.2018р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, треті особи: Міністерство оборони України, Київський міський військовий комісаріат про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

встановив:

11.01.2019р. до Верховного Суду як суду касаційної інстанції в адміністративних справах подано зазначену касаційну скаргу, яка не відповідає вимогам статті 330 КАС України, оскільки до касаційної скарги додано документ про сплату судового збору в розмірі меншому ніж передбачено законом.

Ухвалою Верховного Суду від 23.01.2019р. касаційну скаргу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України залишено без руху та встановлено десять днів з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків касаційної скарги.

На адресу Верховного Суду на виконання вимог ухвали від 23.01.2019р. надійшла заява про усунення недоліків касаційної скарги до якої додано документ про сплату судового збору.

З матеріалів касаційної скарги вбачається, що недоліки касаційної скарги усунуто скаржником, підстави для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.

За правилами підпункту "а" пункту 2 частини 5 статті 328 КАС України судові рішення у справах незначної складності підлягають касаційному оскарженню у випадку, якщо касаційна скарга стосується питання права, яке має фундаментальне значення для формування єдиної правозастосовчої практики.

Керуючись статтями 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 338, 355, 359, 375 КАС України, суд, -

ухвалив:

Відкрити касаційне провадження за скаргою Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.12.2018р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, треті особи: Міністерство оборони України, Київський міський військовий комісаріат про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії ухвали разом із копіями касаційної скарги та доданих до неї матеріалів.

Протягом десяти днів з дня отримання даної ухвали учасники справи мають право подати відзив на касаційну скаргу, а також докази надсилання його копій іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

Судді

О.П. Стародуб

Т.О. Анцупова

В.М. Кравчук
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати