Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 28.03.2021 року у справі №420/3287/20 Ухвала КАС ВП від 28.03.2021 року у справі №420/32...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 28.03.2021 року у справі №420/3287/20



УХВАЛА

17 травня 2021 року

м. Київ

справа № 420/3287/20

адміністративне провадження № К/9901/7729/21

Колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду:

суддя-доповідач - Гусак М. Б., судді - Гімон М. М., Усенко Є. А.,

перевіривши касаційну скаргу Одеської митниці Держмитслужби на ухвалу П'ятого апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2021 року у справі №420/3287/20 за позовом Приватного підприємства "ГЛОБАЛКАКАО" до Одеської митниці Держмитслужби про визнання протиправним та скасування рішення,

УСТАНОВИЛА:

1 березня 2021 року Одеська митниця Держмитслужби звернулася до Верховного Суду з касаційною скаргою на ухвалу П'ятого апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2021 року у справі №420/3287/20.

Верховний Суд ухвалою від 25 березня 2021 року касаційну скаргу відповідача залишив без руху для подання документа про сплату судового збору та подання клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження.

Згідно з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, яким скаржнику було надіслано ухвалу Верховного Суду від 25 березня 2021 року, останнє вручене 6 квітня 2021 року.

На дату постановлення цієї ухвали скаржником не виконані вимоги ухвали Верховного Суду від 25 березня 2021 року.

За правилами частини 2 статті 332 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених частини 2 статті 332 КАС України, застосовуються положення частини 2 статті 332 КАС України, із змісту якої витікає - повернення касаційної скарги.

Керуючись статтями 169, 332 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

1. Касаційну скаргу Одеської митниці Держмитслужби на ухвалу П'ятого апеляційного адміністративного суду від 16 січня 2021 року у справі №420/3287/20 повернути.

2. Копію ухвали про повернення касаційної скарги надіслати учасникам справи.

Скаржнику надіслати копію ухвали про повернення касаційної скарги разом з касаційною скаргою та доданими до скарги матеріалами.

3. Роз'яснити, що повернення касаційної скарги не позбавляє права повторного звернення з касаційною скаргою до Верховного Суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді: підписМ. Б. Гусак підписМ. М. Гімон підписЄ. А. Усенко
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати