Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 23.10.2019 року у справі №300/572/19 Ухвала КАС ВП від 23.10.2019 року у справі №300/57...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 23.10.2019 року у справі №300/572/19



УХВАЛА

16 березня 2020 року

Київ

справа №300/572/19

адміністративне провадження №К/9901/28187/19

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Желтобрюх І. Л., перевіривши клопотання адвоката Лютак Людмили Леонідівни як представника ОСОБА_1 про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 13 травня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 2 вересня 2019 року у справі №300/572/19 за позовом ОСОБА_1 до Івано-Франківської митниці ДФС про скасування рішення та картки відмови,

встановив:

Ухвалою Верховного Суду від 22 жовтня 2019 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за скаргою ОСОБА_1 на рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 13 травня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 2 вересня 2019 року у справі №300/572/19.

На адресу Верховного Суду надійшло клопотання адвоката Лютак Людмили Леонідівни як представника ОСОБА_1 про повернення судового збору в розмірі 3073,60 грн, сплаченого відповідно до квитанції від 08 жовтня 2019 року №0.0.1486514040.1.

Згідно із частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

У відповідності до положень пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись частиною 2 статті 132 КАС України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

ухвалив:

Клопотання адвоката Лютак Людмили Леонідівни як представника ОСОБА_1 задовольнити.

Повернути ОСОБА_1 судовий збір за подання касаційної скарги у розмірі 3073 (три тисячі сімдесят три) грн, 60 коп., сплачений відповідно до квитанції від 08 жовтня 2019 року №0.0.1486514040.1.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя І. Л. Желтобрюх
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати