Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 13.01.2019 року у справі №804/889/18 Ухвала КАС ВП від 13.01.2019 року у справі №804/88...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 13.01.2019 року у справі №804/889/18



УХВАЛА

06 серпня 2019 року

Київ

справа №804/889/18

адміністративне провадження №К/9901/17063/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Шевцової Н. В.,

суддів: Кашпур О. В., Радишевської О. Р.

розглянувши заяву Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на ухвалу Третього апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2019 року у справі №804/889/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Вініл" до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України,

УСТАНОВИЛ:

01 липня 2019 року ухвалою Верховного Суду відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на ухвалу Третього апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2019 року у справі № 804/889/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Вініл" до Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

На адресу суду касаційної інстанції надійшла заява Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про повернення судового збору в сумі 1921,00грн., сплаченого відповідно до платіжного доручення від 05 квітня 2019 року № 282.

Згідно із частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

За правилами пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин заява про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

Заяву Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про повернення судового збору задовольнити.

Зобов'язати Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва повернути Головному територіальному управлінню юстиції у Дніпропетровській області сплачені ним кошти на оплату судового збору у розмірі 1921 (одна тисяча дев'ятсот двадцять одна) гривня 00 копійок згідно з платіжними дорученнями від 05 квітня 2019 року № 282.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Н. В. Шевцова

судді О. В. Кашпур

О. Р. Радишевська
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати