Головна Блог ... Новини "Не палити мости": міністр Кулеба розкритикував підхід США до війни в Україні "Не палити мости": міністр Кулеба розкри...

"Не палити мости": міністр Кулеба розкритикував підхід США до війни в Україні

  • 0

  • 0

  • 38

Відключити рекламу

Очільник Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба пояснив, як США слід вибудовувати стратегію в російсько-українській війні.

"З Росією краще не палити мости" - чиновник розкритикував такий підхід Вашингтона. Міністр наголосив в інтерв'ю Foreign Policy, що в США голоси на користь цієї риторики досі лунають, тоді як Заходу вже давно слід розцінювати Путіна як прямого ворога. Кулеба закликав США:

"Перестаньте дивитися на Україну через призму відносин із Росією. Я знаю, що досі побутує думка, що за будь-якого результату цієї війни, США будуть змушені підтримувати відносини з Росією, а отже, не повинні "палити мости". Але ви не зможете дозволити собі жодних нормальних стосунків із Росією за президента [Володимира] Путіна, тому що він зробив свій вибір, і цей вибір - війна".

Глава МЗС України наголосив: помилково думати, що Путін нарощує свою оборонну промислову базу виключно для того, щоб воювати з Україною. "Тому розглядайте Росію при Путіні як ворога", - акцентував Кулеба.

Він вважає, що розробляючи військову стратегію, США повинні шукати проблему в собі, а не в Україні. "Запитайте себе: Що ми робимо не так, якщо не можемо допомогти нашому союзнику здобути перемогу? Перекладати всю відповідальність на плечі України - означає свідомо відмовлятися від відповідальності", - пояснив міністр.

Очільник МЗС України наголосив, що кожного разу, коли ракета РФ вбиває українця - це відбувається через те, що союзники своєчасно не поставили Україні систему ППО або іншу зброю. Цей момент має бути в усіх стратегічних розрахунках Заходу, вважає Кулеба.

Читайте також: Жахливий удар по Одесі: стали відомі подробиці влучання у "Нову пошту" Ходжес оцінив, чи зможуть ЗСУ піти у контрнаступ цього року Росія стратила 15 бійців ЗСУ: Human Rights Watch підтвердила "свіжі" злочини У Повітряних силах розказали, чи чекати українцям масованих ракетних ударів на Великдень

План перемоги Києва не передбачає контрнаступу

У квітні 2024 року Bloomberg заявив, що Україна потребує нового плану перемоги у війні, оскільки США досі не ухвалили важливий пакет допомоги на суму 61 млрд доларів на користь Києва. ЗМІ заявило, що тривала пауза в наданні допомоги з боку союзників обернулася для України тим, що тепер неможливо повернути всі окуповані Росією території.

Там заявили, що припинити війну, ймовірно, тепер вийде лише шляхом врегулювання. Для цього потрібно сформувати досяжну і послідовну стратегію припинення війни, акцентував Bloomberg.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 38

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 38

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст