Головна Блог ... Новини Вкинута у поштову скриньку повістка: у Міноборони пояснили, чи вважається вона врученою Вкинута у поштову скриньку повістка: у Міноборони ...

Вкинута у поштову скриньку повістка: у Міноборони пояснили, чи вважається вона врученою

Відключити рекламу
Вкинута у поштову скриньку повістка: у Міноборони пояснили, чи вважається вона врученою - e84e0b1140b1ecbd8cd37fd690196d73.jpg

Повістка вважається врученою, якщо вона передана особисто громадянину в руки. Про це заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону, коментуючи питання про ситуацію з повістками, які приходять на поштову адресу, зокрема, якщо людина побачить повістку вже після тієї дати, на яку він був викликаний.

Речник Міноборони зазначив, що не потрібно працювати зі страхами та фобіями у людей.

Згадайте новину: Підпис особи на повістці, або закон зворотної сили немає

"Давайте працювати передусім з реальністю. Немає зараз такої норми, що повістка є врученою через те, що її кинули у поштову скриньку і вона вже вважається врученою – ні. На даний момент діє норма інша. Людина має особисто розписатися в повістці. І таким чином вона вже в цей момент вважається врученою", - акцентував Лазуткін.

Він додав, якщо з'явиться постанова, яка буде якось інакше регулювати, встановлювати нові інші правила, тоді відповідно можна буде це коментувати, в залежності від того, що в ній буде. "На даний момент цього немає", - підкреслив Лазуткін.

18 травня в Україні набирає чинності оновлений закон про мобілізацію. Після цього, як зазначав речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін, у глобальному сенсі змінюється насамперед і підхід до війни в усій Україні.

Згадайте новину: Чи треба йти в ТЦК після 18 травня, якщо дані вже були оновлені?

Після вступу в дію закону про мобілізацію всім військовозобов’язаним необхідно протягом 60 днів оновити свої дані у ТЦК. За порушення правил військового обліку передбачено в особливий період передбачається штраф від 17 тисяч до 25 500 гривень. Крім того, як зазначала народна депутатка та членкиня Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Фріз, військовозобов’язані, які отримали по декілька штрафів та не з’явились до ТЦК, можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності.

 

 • 875

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 875

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст