Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання Стаття 4. Право громадян та їх об'єднань на інформацію щодо стану захисту людини від впливу іонізуючого випромінювання Стаття 4. Право громадян та їх об'єднань на інформ...

Стаття 4. Право громадян та їх об'єднань на інформацію щодо стану захисту людини від впливу іонізуючого випромінювання

Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання (ЗМІСТ) Інші закони
 • 217

  Переглядів

 • 217

  Переглядів

 • Додати в обране

  Громадяни України та їх об'єднання мають право на отримання інформації щодо рівнів опромінення людини та заходів захисту від впливу іонізуючого випромінювання в місцях їх проживання чи роботи від відповідних органів виконавчої влади, до відання яких належать функції захисту людини від впливу іонізуючого випромінювання згідно з законодавством України.

  Розділ II
  ЛІМІТИ ДОЗ ОПРОМІНЕННЯ ТА РІВНІ ВТРУЧАННЯ

  {Назва розділу II із змінами, внесеними згідно із Законом № 3344-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  4/25

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст