Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Стаття 39. Поняття та основні завдання державного санітарно-епідеміологічного нагляду Стаття 39. Поняття та основні завдання державного ...

Стаття 39. Поняття та основні завдання державного санітарно-епідеміологічного нагляду

Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (ЗМІСТ) Інші закони
  • 3195

    Переглядів

  • 3195

    Переглядів

  • Додати в обране

    Державний санітарно-епідеміологічний нагляд - це діяльність органів державної санітарно-епідеміологічної служби по контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами санітарного законодавства з метою попередження, виявлення, зменшення або усунення шкідливого впливу небезпечних факторів на здоров'я людей та по застосуванню заходів правового характеру щодо порушників.

    Основними завданнями цієї діяльності є:

    нагляд за організацією і проведенням органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадянами санітарних і протиепідемічних заходів;

    нагляд за реалізацією державної політики з питань профілактики захворювань населення, участь у розробці та контроль за виконанням програм, що стосуються запобігання шкідливому впливу факторів навколишнього середовища на здоров'я населення;

    нагляд за дотриманням санітарного законодавства;

    проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи, гігієнічної регламентації небезпечних факторів і видача дозволів на їх використання.

    Державний санітарно-епідеміологічний нагляд здійснюється відповідно до Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні що затверджується Кабінетом Міністрів України вибірковими перевірками дотримання санітарного законодавства за планами органів державної санітарно-епідеміологічної служби, а також позапланово залежно від санітарної, епідемічної ситуації та за заявами громадян.

    {Частина третя статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    Результати перевірки оформлюються актом, форма і порядок складання якого визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

    {Частина четверта статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

    Попередня

    40/52

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст