Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення комерційного обліку природного газу Стаття 2-1. Забезпечення контролю за використанням ресурсів природного газу Стаття 2-1. Забезпечення контролю за використанням...

Стаття 2-1. Забезпечення контролю за використанням ресурсів природного газу

Про забезпечення комерційного обліку природного газу (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. З метою забезпечення контролю за використанням ресурсів імпортованого природного газу і природного газу власного видобутку забезпечується автоматизований облік споживачів природного газу і обсягів спожитого ними природного газу з використанням інформаційної бази даних споживання природного газу (далі - інформаційна база даних).

У Положенні про інформаційну базу даних, яке затверджується Кабінетом Міністрів України, визначаються основні завдання, функціональні можливості, суб’єкти ринку природного газу, відповідальні за внесення відомостей про споживачів природного газу, строки та порядок внесення таких відомостей, а також інші питання її функціонування.

Держателя інформаційної бази даних і адміністратора інформаційної бази даних визначає Кабінет Міністрів України.

Захист інформації, що міститься в інформаційній базі даних, відповідно до вимог законодавства про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах та про захист персональних даних, здійснює держатель інформаційної бази даних.

{Закон доповнено статтею 2 - 1 згідно із Законом № 1590-IX від 30.06.2021 - вводиться в дію з 24.10.2021 }

Попередня

3/8

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст