Стаття 101. Бюлетень для голосування

Про всеукраїнський референдум (ЗМІСТ) Інші закони
  • 962

    Переглядів

  • 962

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Голосування виборців на всеукраїнському референдумі здійснюється за допомогою бюлетеня для голосування на всеукраїнському референдумі або шляхом електронного голосування.

    2. Бюлетені для голосування на всеукраїнському референдумі є документами суворої звітності і підлягають обліку. Документація, що забезпечує облік бюлетенів для голосування, передається підприємствами-виготовлювачами, окружними та дільничними комісіями з всеукраїнського референдуму до Центральної виборчої комісії. Центральна виборча комісія після офіційного оприлюднення результатів всеукраїнського референдуму або припинення процесу всеукраїнського референдуму забезпечує передання облікової інформації на збереження до відповідних архівних установ.

    Голова, заступник голови, секретар та члени відповідних комісій з всеукраїнського референдуму забезпечують належне зберігання і використання бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі.

    3. Форму, колір і текст бюлетеня для голосування затверджує Центральна виборча комісія відповідно до питання, винесеного на всеукраїнський референдум, протягом десяти днів з дня початку процесу всеукраїнського референдуму. Бюлетені для голосування з питання, винесеного на всеукраїнський референдум, повинні бути однаковими за розміром, кольором та змістом. Ступінь захисту бюлетеня для голосування встановлюється Центральною виборчою комісією.

    4. Бюлетень для голосування містить назву та дату всеукраїнського референдуму, номер територіального округу з всеукраїнського референдуму або позначення закордонного округу з всеукраїнського референдуму, номер дільниці з всеукраїнського референдуму, а також позначення місця для печатки дільничної комісії з всеукраїнського референдуму, прізвища та підпису члена дільничної комісії з всеукраїнського референдуму, який видаватиме бюлетень для голосування. Текст бюлетеня для голосування викладається державною мовою і повинен бути розміщений на одному аркуші та лише з одного боку.

    5. У бюлетені для голосування на всеукраїнському референдумі з питання, що стосується затвердження закону, чи питання щодо втрати чинності законом України або окремими його положеннями, зазначаються формулювання питання, що виноситься на всеукраїнський референдум, та назва закону або законопроекту і пропонується виборцю відповісти "так" або "ні" на запитання про затвердження чи відхилення закону або прийняття чи відхилення законопроекту. Під кожним із цих варіантів відповіді розташовується порожній квадрат.

    У бюлетені для голосування на всеукраїнському референдумі з питання загальнодержавного значення у формі питального речення про підтримку положення нормативного характеру зазначається формулювання питання, що виноситься на всеукраїнський референдум, і пропонується виборцю відповісти "так" або "ні" на це питання. Під кожним із цих варіантів відповіді розташовується порожній квадрат.

    6. Бюлетень для голосування містить роз’яснення щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування.

    7. Бюлетень для голосування має контрольний талон, відокремлений лінією відриву. Контрольний талон повинен містити назву та дату всеукраїнського референдуму, номер територіального округу з всеукраїнського референдуму або позначення закордонного округу з всеукраїнського референдуму, номер дільниці з всеукраїнського референдуму, а також позначення місця для номера, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці, підпису виборця, який отримує бюлетень для голосування, прізвища та підпису члена дільничної комісії з всеукраїнського референдуму, який видаватиме бюлетень для голосування.

    8. Електронне голосування виборців на всеукраїнському референдумі здійснюється у порядку, визначеному законом.

    Попередня

    210/242

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати