Головна Сервіси для юристів ... Закони Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону Стаття 8. Припинення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону Стаття 8. Припинення діяльності громадських формув...

Стаття 8. Припинення діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону

Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Діяльність громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону може бути припинена шляхом примусового розпуску або саморозпуску відповідно до закону.

У разі порушення громадським формуванням вимог законодавства щодо його діяльності, а також у разі засудження його уповноважених осіб за вчинення кримінального правопорушення проти основ національної безпеки України, передбаченого статтею 111 - 1 Кримінального кодексу України, за заявою реєструючого органу діяльність такого громадського формування може бути заборонена за рішенням суду у встановленому законом порядку.

{Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1697-VII від 14.10.2014 ; в редакції Закону № 2107-IX від 03.03.2022 }

Суд розглядає заяву реєструючого органу про заборону діяльності громадського формування і приймає відповідне рішення у термін до 30 днів з моменту надходження заяви до суду.

{Частина третя статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1697-VII від 14.10.2014 }

Попередня

8/21

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст