Головна Сервіси для юристів ... Закони Про столицю України - місто-герой Київ Стаття 8. Основні форми здійснення місцевого самоврядування Стаття 8. Основні форми здійснення місцевого самов...

Стаття 8. Основні форми здійснення місцевого самоврядування

Про столицю України - місто-герой Київ (ЗМІСТ) Інші закони
 • 894

  Переглядів

 • 894

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Місцеве самоврядування у місті Києві здійснюється територіальною громадою міста як безпосередньо, так і через Київську міську раду, районні в місті ради (у разі їх утворення) та їх виконавчі органи.

  {Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2500-VI від 07.09.2010 }

  2. Члени громади мають право в установленому порядку організовувати і брати участь у зборах громадян за місцем проживання, ініціювати розгляд у раді будь-якого питання місцевого самоврядування, створювати органи територіальної самоорганізації населення.

  3. Рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції або законам України зупиняються в установленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.

  Попередня

  8/26

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст