Головна Сервіси для юристів ... Закони Про столицю України - місто-герой Київ Стаття 16. Перший заступник, заступники голови Київської міської державної адміністрації Стаття 16. Перший заступник, заступники голови Киї...

Стаття 16. Перший заступник, заступники голови Київської міської державної адміністрації

Про столицю України - місто-герой Київ (ЗМІСТ) Інші закони
 • 489

  Переглядів

 • 489

  Переглядів

 • Додати в обране

  Перший заступник та заступники голови Київської міської державної адміністрації, повноваження яких стосуються сфери виконавчої влади, призначаються на посади та звільняються з посад Київським міським головою за погодженням відповідно з Президентом України та Кабінетом Міністрів України. Призначення та звільнення з посад заступників голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Київський міський голова погоджує з Київською міською радою.

  {Офіційне тлумачення до статті 16 див. в Рішенні Конституційного Суду № 21-рп/2003 від 25.12.2003 }

  Попередня

  17/26

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст