Головна Сервіси для юристів ... Закони Про столицю України - місто-герой Київ Стаття 18. Основні принципи формування матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування Стаття 18. Основні принципи формування матеріально...

Стаття 18. Основні принципи формування матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування

Про столицю України - місто-герой Київ (ЗМІСТ) Інші закони
 • 425

  Переглядів

 • 425

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування у місті Києві є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності громади міста або знаходяться в її управлінні.

  2. Порядок формування та використання матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, повноваження відповідних органів у цій сфері в місті Києві визначаються Конституцією України, цим Законом та іншими законами України.

  Попередня

  19/26

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст