Головна Сервіси для юристів ... Закони Про столицю України - місто-герой Київ Стаття 6. Здійснення місцевого самоврядування та виконавчої влади в місті Києві Стаття 6. Здійснення місцевого самоврядування та в...

Стаття 6. Здійснення місцевого самоврядування та виконавчої влади в місті Києві

Про столицю України - місто-герой Київ (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Місцеве самоврядування у місті Києві здійснюється територіальною громадою міста як безпосередньо, так і через Київську міську раду, районні в місті ради (у разі їх утворення) та їх виконавчі органи.

{Абзац перший частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2500-VI від 07.09.2010 }

Місцеві державні адміністрації підзвітні і підконтрольні відповідним радам у частині повноважень, делегованих їм відповідними радами.

Попередня

6/26

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст