Головна Сервіси для юристів ... Закони Про столицю України - місто-герой Київ Стаття 15. Голова, заступник голови районної в місті Києві ради Стаття 15. Голова, заступник голови районної в міс...

Стаття 15. Голова, заступник голови районної в місті Києві ради

Про столицю України - місто-герой Київ (ЗМІСТ) Інші закони
 • 460

  Переглядів

 • 460

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі утворення районної в місті Києві ради голова, заступник голови районної в місті Києві ради обираються відповідною радою з числа її депутатів у межах строку повноважень ради таємним голосуванням.

  2. У разі утворення районної в місті Києві ради повноваження голови, заступника голови районної в місті Києві ради визначаються цим Законом, статтями 55 і 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", іншими законами України.

  {Стаття 15 в редакції Закону № 2500-VI від 07.09.2010 }

  Попередня

  16/26

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст