Головна Сервіси для юристів ... Закони Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 16-1. Особи, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги Стаття 16-1. Особи, які мають право на призначення...

Стаття 16-1. Особи, які мають право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. У випадках, зазначених у підпунктах 1-3 пункту 2 статті 16 цього Закону, право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги мають члени сім'ї, батьки та утриманці загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов'язаного або резервіста.

2. Члени сім'ї та батьки загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов'язаного або резервіста визначаються відповідно до Сімейного кодексу України, а утриманці - відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

{Закон доповнено статтею 16 - 1 згідно із Законом № 5040-VI від 04.07.2012 }

Попередня

22/32

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст