Головна Сервіси для юристів ... Закони Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 8-1. Право військовослужбовців на вибір місця проживання і виїзд за кордон Стаття 8-1. Право військовослужбовців на вибір міс...

Стаття 8-1. Право військовослужбовців на вибір місця проживання і виїзд за кордон

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Військовослужбовці при звільненні з військової служби мають право на вибір місця проживання в будь-якому населеному пункті України або в іншій державі відповідно до законів та міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

2. Військовослужбовці мають рівне з іншими громадянами України право на виїзд за кордон у порядку, встановленому законом.

{Закон доповнено статтею 8 - 1 згідно із Законом № 1014-V від 11.05.2007 }

Попередня

11/32

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст