Головна Сервіси для юристів ... Закони Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 1-2. Гарантії соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 1-2. Гарантії соціального і правового захис...

Стаття 1-2. Гарантії соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантіями цих прав і свобод, закріпленими в Конституції України та законах України, з урахуванням особливостей, встановлених цим та іншими законами.

У зв'язку з особливим характером військової служби, яка пов'язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації.

{Частина друга статті 1 - 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008 }

{Частину третю статті 1 - 2 виключено на підставі Закону № 1166-VII від 27.03.2014 }

{Закон доповнено статтею 1 - 2 згідно із Законом № 328-V від 03.11.2006 }

Попередня

3/32

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст