Головна Сервіси для юристів ... Закони Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 1-1. Законодавство про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей Стаття 1-1. Законодавство про соціальний і правови...

Стаття 1-1. Законодавство про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей

Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Законодавство про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей базується на Конституції України і складається з цього Закону та інших нормативно-правових актів.

Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені більш високі норми щодо соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, ніж ті, що містить законодавство України, то застосовуються норми міжнародного договору.

{Закон доповнено статтею 1 - 1 згідно із Законом № 328-V від 03.11.2006 }

Попередня

2/32

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст