Головна Сервіси для юристів ... Закони Про попереднє ув'язнення Стаття 22. Нагляд за додержанням законів у місцях попереднього ув’язнення Стаття 22. Нагляд за додержанням законів у місцях ...

Стаття 22. Нагляд за додержанням законів у місцях попереднього ув’язнення

Про попереднє ув'язнення (ЗМІСТ) Інші закони
 • 337

  Переглядів

 • 337

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 22 в редакції Закону № 1697-VII від 14.10.2014 }

  Нагляд за додержанням законів у місцях попереднього ув’язнення здійснюється прокурором шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

  {Частина перша статті 22 в редакції Закону № 1697-VII від 14.10.2014 }

  Постанови і вказівки прокурорів щодо додержання встановлених законодавством порядку і умов тримання осіб, взятих під варту, підлягають обов’язковому виконанню адміністрацією місць попереднього ув’язнення.

  Цей Закон набирає чинності з моменту його опублікування.

  Президент України

  Л.КРАВЧУК

  м. Київ
  30 червня 1993 року
  № 3352-XII


  Попередня

  23/23

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст