Головна Сервіси для юристів ... Закони Про попереднє ув'язнення Стаття 6. Правове становище осіб, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення Стаття 6. Правове становище осіб, які перебувають ...

Стаття 6. Правове становище осіб, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення

Про попереднє ув'язнення (ЗМІСТ) Інші закони
 • 669

  Переглядів

 • 669

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особи, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення, мають обов’язки і права, встановлені законодавством для громадян України, з обмеженнями, що передбачені цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

  {Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2322-IV від 12.01.2005 }

  Правове становище іноземних громадян і осіб без громадянства, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення, визначається законодавством України, що передбачає права і обов’язки цих осіб під час перебування їх на території України, з обмеженнями, які встановлені цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

  {Частина друга статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2322-IV від 12.01.2005 }

  Не допускається надання будь-яких пільг чи переваг особам, які перебувають у місцях попереднього ув’язнення, залежно від їх расової, національної приналежності, ставлення до релігії, майнового стану, політичних поглядів та минулих заслуг.

  Попередня

  6/23

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст