Головна Сервіси для юристів ... Закони Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності Стаття 4-1. Особливості передачі об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури Стаття 4-1. Особливості передачі об’єктів житловог...

Стаття 4-1. Особливості передачі об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури

Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 295

  Переглядів

 • 295

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 4 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4712-VI від 17.05.2012 }

  1. Передача об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури здійснюється у порядку, встановленому цим Законом, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

  {Частина перша статті 4 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4712-VI від 17.05.2012 }

  2. Ініціатива щодо передачі об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури у комунальну власність може виходити відповідно від органів, визначених статтею 3 цього Закону, підприємств, на балансі яких перебувають ці об’єкти, а також господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації).

  {Частина друга статті 4 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4712-VI від 17.05.2012 }

  3. Рішення щодо передачі об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури у комунальну власність приймаються органами, уповноваженими управляти державним майном, самоврядними організаціями за згодою відповідних сільських, селищних, міських, районних у містах рад, а у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст - за згодою районних або обласних рад.

  Пропозиції щодо передачі об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури, які належать підприємствам, погоджуються з цими підприємствами, а щодо передачі об’єктів житлового фонду (крім гуртожитків) та інших об’єктів соціальної інфраструктури, споруджених за рахунок коштів підприємств, - також з трудовими колективами цих підприємств. Пропозиція вважається погодженою з трудовим колективом підприємства за наявності рішення загальних зборів трудового колективу, прийнятого більшістю голосів від загальної кількості працівників підприємства.

  Пропозиції щодо передачі у комунальну власність побудованих за рахунок державних капітальних вкладень об’єктів житлового фонду, гуртожитків та інших об’єктів соціальної інфраструктури, які не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації), не потребують погодження з такими товариствами та їх трудовими колективами.

  {Частина третя статті 4 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1415-IV від 03.02.2004 , № 2451-IV від 03.03.2005 ; в редакції Закону № 4712-VI від 17.05.2012 }

  {Закон доповнено статтею 4 - 1 згідно із Законом № 1294-XIV від 15.12.99 }

  Попередня

  5/11

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст