Стаття 6. Комісія з питань передачі об'єктів

Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 170

  Переглядів

 • 170

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Передача об'єктів здійснюється комісією з питань передачі об'єктів, до складу якої входять представники виконавчих органів відповідних рад, місцевих органів виконавчої влади, органів, уповноважених управляти державним майном, самоврядних організацій, фінансових органів, підприємств, трудових колективів підприємств, майно яких підлягає передачі.

  У разі передачі об'єктів, закріплених за самоврядною організацією, або об'єктів, щодо яких прийнято рішення про приватизацію, орендованого майна, акцій (часток, паїв), що належать державі або суб'єктам права комунальної власності у майні господарських товариств, до складу комісії з питань передачі об'єктів включаються представники відповідно самоврядної організації або державного органу приватизації.

  2. Утворює комісію з питань передачі об'єктів та призначає її голову:

  виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської, районної у місті ради, якщо інше не передбачено законом, - у разі передачі об'єктів у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах;

  {Абзац другий частини другої статті 6 в редакції Закону № 1294-XIV від 15.12.99 }

  відповідна районна, обласна рада або уповноважений нею орган - у разі передачі об'єктів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст;

  орган, уповноважений управляти державним майном, - у разі передачі об'єктів у державну власність.

  3. Порядок утворення і роботи комісії з питань передачі об'єктів визначається:

  Кабінетом Міністрів України - у разі передачі об'єктів у державну власність;

  відповідними органами місцевого самоврядування - у разі передачі об'єктів у комунальну власність.

  Попередня

  8/11

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст