Головна Сервіси для юристів ... Закони Про особливості приватизації вугледобувних підприємств Стаття 11. Пільги працівників підприємства, що приватизується Стаття 11. Пільги працівників підприємства, що при...

Стаття 11. Пільги працівників підприємства, що приватизується

Про особливості приватизації вугледобувних підприємств (ЗМІСТ) Інші закони
 • 344

  Переглядів

 • 344

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Кожному з працівників підприємства, що приватизується, надається право на першочергове придбання акцій, сума номінальної вартості яких становить 45 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  2. Крім пільг працівникам вугледобувного підприємства, що приватизується, передбачених Законом України "Про приватизацію державного майна", право пільгового придбання акцій, передбачене частиною першою цієї статті, поширюється також на колишніх працівників підприємств, які вийшли на пенсію, звільнені на підставі пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України і не працюють з моменту звільнення на інших підприємствах, осіб, які мають право відповідно до законодавства повернутися на попереднє місце роботи на цьому підприємстві, осіб з інвалідністю, звільнених у зв'язку з каліцтвом або професійним захворюванням, працівників, звільнених у зв'язку із станом здоров'я, спадкоємців першої черги загиблих на виробництві працівників.

  {Частина друга статті 11 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2581-VIII від 02.10.2018 }

  3. Ціна однієї акції у разі пільгового продажу, передбаченого цією статтею, встановлюється на рівні половини номінальної вартості акції.

  4. Додаткові умови пільгового продажу об'єктів приватизації можуть встановлюватися іншими законами.

  Попередня

  11/16

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст