Головна Сервіси для юристів ... Закони Про організацію формування та обігу кредитних історій Стаття 9. Порядок збирання інформації та формування кредитної історії Стаття 9. Порядок збирання інформації та формуванн...

Стаття 9. Порядок збирання інформації та формування кредитної історії

Про організацію формування та обігу кредитних історій (ЗМІСТ) Інші закони
 • 310

  Переглядів

 • 310

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Інформація для формування кредитної історії надається Користувачем до Бюро лише в разі наявності письмової згоди юридичної або фізичної особи, яка уклала кредитний правочин з Користувачем.

  2. Користувач у разі укладення кредитного правочину та отримання письмової згоди суб’єкта кредитної історії на збір, зберігання, використання та поширення через Бюро інформації щодо нього надає до Бюро інформацію:

  1) про себе, що ідентифікує його як Користувача;

  2) про суб’єкта кредитної історії, яка визначена пунктами 1 і 2 частини першої статті 7 цього Закону.

  Стосовно кредитних правочинів, на які поширюється дія Закону України "Про споживче кредитування", Користувач передає інформацію до Бюро не пізніше двох робочих днів з дня укладення кредитного правочину або зміни інформації про суб’єкта кредитної історії, визначеної пунктами 1 і 2 частини першої статті 7 цього Закону.

  {Частину другу статті 9 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 891-IX від 15.09.2020 }

  3. Користувач має право відмовитися від укладання кредитного правочину або укласти кредитний правочин на умовах, що враховують ризики від укладання кредитного правочину, у разі відмови суб’єкта кредитної історії надати згоду на доступ до його кредитної історії та/або на передачу інформації до Бюро про кредитний правочин з Користувачем, якщо інше не встановлено законом.

  {Частина третя статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 891-IX від 15.09.2020 }

  4. Користувач зобов’язаний повідомити суб’єкта кредитної історії про назву та адресу Бюро, до якого передаватиме інформацію для формування його кредитної історії.

  5. Бюро залучає інформацію, передбачену пунктом 3 частини першої статті 7 цього Закону, тільки для формування кредитної історії.

  6. Бюро не пізніше двох робочих днів після отримання інформації від Користувача щодо суб’єкта кредитної історії вносить відповідну інформацію до його кредитної історії.

  {Частина шоста статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 891-IX від 15.09.2020 }

  7. Надання Користувачем до Бюро інформації щодо суб’єкта кредитної історії є безоплатним для Бюро. Отримання від Користувача та внесення Бюро інформації до відповідної кредитної історії є безоплатним для Користувача.

  {Статтю 9 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 891-IX від 15.09.2020 }

  Попередня

  9/17

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст