Стаття 17. Професійні об’єднання Бюро

Про організацію формування та обігу кредитних історій (ЗМІСТ) Інші закони
 • 298

  Переглядів

 • 298

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Професійні об’єднання Бюро засновуються у формі асоціацій (спілок) на принципах добровільності та діють з метою захисту і представлення інтересів своїх членів, розвитку міжрегіональних і міжнародних зв’язків, забезпечення наукового та інформаційного обміну, професійних інтересів, розроблення рекомендацій щодо діяльності Бюро.

  2. Професійні об’єднання Бюро мають право приймати для членів об’єднання правила професійної діяльності Бюро.

  3. Професійні об’єднання Бюро можуть здійснювати комерційну діяльність виключно з метою досягнення та відповідно до цілей, для яких вони створювалися.

  4. За рішенням Уповноваженого органу професійному об’єднанню Бюро може бути надано статус саморегульованої організації, яка по відношенню до своїх членів має право:

  здійснювати методичне забезпечення діяльності Бюро;

  здійснювати навчання та підвищення кваліфікації фахівців Бюро;

  розробляти і впроваджувати правила професійної поведінки фахівців Бюро;

  здійснювати інші функції відповідно до статусу саморегульованої організації.

  Попередня

  17/17

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст